Blog

Altın Küpelerin Çeşitleri

Altın Küpelerin Çeşitleri

Altın Küpelerin Çeşitleri kadınların en popüler takıları arasında yer almaktadır. Kadınların stillerini tamamlamak için tercih ettikleri altın küpe modelleri için Turan Kuyumculuk mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Onlarca farklı model ve özgün tasarım altın küpe modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Her tarza ve her stile hitap edecek altın küpe modelleri ile sizler de ışıltınıza ışıltı katabilirsiniz.

En Güzel Altın Küpe Modelleri

Yüzünüze ve ten renginize en çok yakışacak altın küpe modelleri için Mustafa Turan Kuyumculuk mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Klasik altın küpe modelleri yanı sıra modern ve değerli taşlar ile yeniden tasarlanmış olan modellerimize de göz gezdirebilirsiniz. Sizler için en güzel ve en popüler altın küpe modellerini sıraladık.

Halka Altın Küpeler

Altın küpe modeli denildiği zaman akla ilk olarak gelecek modeller her zaman halka küpelerdir. Günlük kullanım için de oldukça uygun bir model olan halka altın küpeler işlemeli veya düz ve desensiz pek çok farklı model çeşitliliğine sahiptir.

Sallantılı Altın Küpeler

Gösterişli ve bir o kadar da ışıltılı küpe modeli almak istiyorsanız seçiminizi sallantılı altın küpe modelleri arasından yapabilirsiniz. Sade ve zarif modellerin yanı sıra zincir ve taşlı farklı modelleri de özel günleriniz için tercih edebilirsiniz.

Onlarca farklı model seçeneğine sahip olan sallantılı altın küpe modelleri hem davetler ve düğünler hem de günlük kullanım için en ideal küpe çeşitlerinden biridir.

Motifli Altın Küpeler

Zamansız altın küpe modeli arayanlar için en uygun tasarımlar motifli altın küpe çeşitleridir. Kadınların en popüler takı seçimlerinden biri olan motifli altın küpeler çiçek, yaprak, yıldız, kalp ve su damlası gibi pek çok farlı motif ile sizlere sunulmaktadır.

Her kıyafetinizi ile göz alıcı bir şıklığa sahip olmak için sizler de mağazamızın özenle tasarladığı motifli altın küpe modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Pırlantalı Altın Küpeler

Altın küpelerin daha zarif bir hali olarak pırlantalı altın küpe modelleri tercih edilebilmektedir.

Özellikle gelinliğin üzerine veya davetlerde ve düğünlerde kullanmak için göz alıcı tasarımları ile dikkat çeken pırlantalı altın küpe modellerini değerlendirebilirsiniz.