Blog

Turan Kuyumculuk Bilezik Seçenekleri

Turan Kuyumculuk Bilezik Seçenekleri

Turan Kuyumculuk Bilezik Seçenekleri ile en trend bilezik modellerine sahip olabilirsiniz. Bilezik modelleri hem yatırım hem de aksesuar olarak tercih edilmektedir. Şıklığı ve zarifliği üzerinde toplayan bilezik modelleri için sizler de Turan Kuyumculuk mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Altın bilezik modellerinin modası hiçbir zaman geçmez. Aksine her geçen gün kullanımı artmakta olan bilezik modelleri sade ancak bir o kadar da gösterişli modelleri ile dikkat çekmektedir.

Klasik bilezik modelleri yanı sıra modern tasarımlı yeni bilezik modelleri de sizlerin vazgeçilmezleri arasında yer alacaktır. Mustafa Turan tarafından kurulmuş olan kuyumcu mağazamızda altın bilezik modelleri ve istediğiniz tüm takıları bulabilirsiniz.

Turan Kuyumculuk bilezik seçenekleri firmamızın güvencesi ile özel olarak üretilen ve her zevke hitap eden model çeşitliliğine sahiptir.

Turan Kuyumculuk Bilezik Modelleri

Altın bilezikler her dönem en çok tercih edilen takılardandır. Sade modeller kadar kalın ve çok daha gösterişli ve işlemeli bilezik modellerini de tercih edebilirsiniz.

Yatırım amaçlı olarak da değerlendirebileceğiniz altın bilezik modellerini günlük olarak da takı olarak tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım için abartılı olmayan ve oldukça sade bilezik modelleri daha uygun olacaktır. Ancak tarzınızı da yansıtabileceğiniz bilezik modelleri için Turan Kuyumculuk mağazamız ideal bir seçim olacaktır.

22 Ayar Bilezik Modelleri

Altın bilezik seçimlerinde genellikle tercih 22 ayar bilezik modellerinden yana olmaktadır. Her bir model özenle ve el işçiliği ile tasarlanmakta ve üretilmektedir. Kendinizi her zaman daha şık hissedeceğiniz bilezik modellerine mağazamız ve web sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz bileziklerin fiyatlarında farklılıklar olabilmektedir. Aynı grama sahip olan bilezik modellerindeki fiyat değişiklikleri işçilik ile ilgilidir. Turan Kuyumculuk bilezik seçenekleri ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Vazgeçilmez takılarınız arasında yerini almaya aday olan bilezik modelleri en az 10 gram olarak satışa sunulabilmektedir.

Ancak birikimlerini de değerlendirmek için bilezik almak düşünüyorsanız ileride değer kaybetmeyecek ve size kar getirecek 22 ayar bilezik seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Sevdiklerinize de armağan edebileceğiniz bilezik modelleri için Turan Kuyumculuk mağazamızın ürünlerine bakabilirsiniz.