Blog

Turan Kuyumculuk Alyans Modelleri

Turan Kuyumculuk Alyans Modelleri

Turan Kuyumculuk Alyans Modelleri ile hayatınızın en özel günlerine çok daha fazla anlam katabilirsiniz. Evliliğin en önemli simgelerinden biri de alyans yüzüklerdir. Hem sizi yansıtan hem de evliliğinizin nişanesi olan alyans modelleri için Turan Kuyumculuk mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Zarif ancak bir o kadar gösterişli alyans modelleri büyüleyici tasarımları ile dikkat çekmektedir. Sizler de bir ömür parmağınızdan çıkartmayacağınız ve çift olarak sizi yansıtan alyans modelleri için mağazamızdaki özgün tasarımlı ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Herkesi kendine hayran bırakacak eşsiz tasarımlar ve birbirinden şık alyans ve yüzük modelleri için Mustafa Turan liderliğindeki kuyumcumuzu ziyaret edebilirsiniz. Sade veya değerli taşlar ile bezenmiş olan ve farklı model ve kalınlıktaki alyans modelleri her zaman dikkat çekmektedir.

Genelde gold rengi tercih edilirken rose rengine sahip olan modellere de göz gezdirebilirsiniz. En özel ve mutlu gününüzü içinize sinen alyans modelleri ile tamamlayabilirsiniz.

Zarif Alyans Modelleri

Klasik modellerden vazgeçmeyenler için istediğiniz kalınlıkta altın alyans modelleri içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz. Daha çok minimal tasarımlı klasik alyans modellerinde altın rengi tercih edilmektedir.

Sadelikten yana olanların seçimi olan zarif ve klasik alyans modelleri içerisine istediğiniz yazıları da ekleterek size özel tasarımlara dönüştürebilirsiniz.

Taşlı Alyans Modelleri

Gelinliğinizin göz kamaştıran detayı olarak sizler de taşlı alyans modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Minik ve zarif değerli taşlar ile özel olarak hazırlanmış olan taşlı alyans modelleri ile her zaman ışıltınızı yansıtabilirsiniz.

Şerit şeklinde ve pırlantalar ile bezenmiş olan alyanslar gelinler arasında da oldukça popülerdir. Parmağınızdan çıkartmak istemeyeceğiniz taşlı alyans modelleri günlük kullanım için de abartılı olmayan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Geometrik ve Desenli Alyans Modelleri

Turan kuyumculuk alyans modelleri her zaman kendi tarzını yansıtmak isteyenler için oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Desenli ve geometrik formu ile farklı olan alyans modelleri için de mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Özellikle modern ve özgün tasarımlar görenlerin de daha fazla ilgisini çekmektedir. Sizler de Turan kuyumculuk alyans modelleri ve diğer tüm takılar ile özel anlarınızı değerli aksesuarlar ile bütünleyebilirsiniz.