Blog

Turan Kuyumculuk Altın Yüzük Modelleri

Altın Yüzük Modelleri

Altın Yüzük Modelleri ile kendinizi özel hissedeceğiniz yüzüklere sahip olabilirsiniz. Her dönemde tercih edilen ve modası asla geçmeyen altın yüzükler kadınlar ve erkekler için en popüler aksesuarlardan biridir.

Günlük hayatta kullanabileceğiniz modellerin yanı sıra özel davet ve günlerde de tercih edebileceğiniz farklı modeldeki altın yüzükler için Turan Kuyumculuk mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Sade ve zarif modellerin yanı sıra şatafatlı ve gösterişli altın yüzük modelleri ile stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Düz Altın Yüzük Modelleri

Alyans tarzı düz altın yüzük modelleri sade tasarımları ile modası geçmeyen modeller içerisinde yer almaktadır. Düz altın yüzük modelleri hem kadınlar hem de erkekler için uygundur.

Tek Taşlı Altın Yüzük Modelleri

Hem şık hem de sade altın yüzük modeli almak istiyorsanız tercihinizi tek taşlı altın yüzük modellerinden yana yapabilirsiniz. Evlilik ve günlük kullanım için de tercih edilen tek taşlı altın yüzük modelleri ürünün tasarımına ve taşın değerine göre farklı fiyat aralıklarında olabilmektedir.

Evlenme teklifi sırasında en çok tercih edilen yüzük modeli olarak tek taşlı altın yüzük modelleri ön planda yer almaktadır.

Tam Tur Taşlı Altın Yüzük Modelleri

Günün her saati kendini şık ve özel hissetmek isteyen kadınların seçimi her zaman tam tur taşlı altın yüzük modellerinden yanadır. Hem çok şık hem de çok zarif duran tam tur taşlı altın modelleri ile özel günlerinizde de ışıltınızla göz kamaştırabilirsiniz.

Tuğralı Altın Yüzük Modelleri

Altın yüzükler sadece kadınlar arasında popüler olan takılardan değildir. Erkekler de oldukça şık ve modern altın yüzük modellerini tercih etmektedir. Tuğralı altın yüzük modelleri oldukça şık ve asil duran modellerden oluşmaktadır.

Üstelik eşinize veya sevdiklerinize hediye almak için de tuğralı altın yüzük modelleri ideal bir seçim olacaktır. Günlük kullanım için uygun model çeşitliliğine sahip olan erkek altın yüzükleri farklı desenleri ile de dikkat çekmektedir.

Dorika Altın Yüzük Modelleri

Her yaştan ve her stilden herkesin tercih ettiği dorika altın yüzük modelleri için Turan Kuyumculuk mağazamızı tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım ve özel anlarınızı taçlandıracağınız altın yüzük modelleri her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır.