Blog

Mustafa Turan Kuyumculuk

Mustafa Turan Kuyumculuk

Mustafa Turan Kuyumculuk, Bursa Kapalıçarşı’da hizmet vermeye devam etmektedir. Mustafa Turan kuruculuğunda sektörün öncü firmaları içerisnde yer almaktadır. Hedeflerini her zaman yüksekte tutan Turan Kuyumculuk modern altın ve pırlanta tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Alyans, altın setler, yüzük, küpe, bilezik ve diğer tüm aksesuar ve takılar için sizler de Turan Kuyumculuk mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Turan Kuyumculuk

Sürekli kendini yenileyen ürün çeşitliliğimiz ile her bütçeye ve her stile hitap eden modelleri sizler ile buluşturmaktayız. Dilerseniz Bursa Kapalıçarşı içerisnde hizmet veren mağazamız dilerseniz de sosyal medya ve web sitemiz üzerinden kuyum alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Düğün ve nişan gibi özel günleriniz için sadece sizi yansıtan tasarımlara mağazamız aracılığı ile erişebilirsiniz. Üstelik birikimlerinizi doğru bir şekilde değerlendirebilmek için Mustafa Turan Kuyumculuk mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Kuyumculuk sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek sizleri her zaman modern takılar ile buluşturmaktayız. Yatırım veya kullanım amaçlı olarak değerlendirebileceğiniz tüm altın ve değerli takılar için dilediğiniz zaman Mustafa Turan Kuyumculuk mağazamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Turan Kuyumculuk İle Birikimleriniz Güvende

Altın her dönem en çok tercih edilen ve en güvenli yatırım şekillerinden biridir. Sizler de birikimlerinizi güvende tutmak ve karlı bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız seçiminizi Turan Kuyumculuktan yana kullanabilirsiniz.

Güler yüzlü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantili olarak hizmet alabileceğiniz mağazamız kişiye özel takılar konusunda da oldukça iddialıdır.

20 yılı aşkın süredir kuyumculuk sektörü içerisinde yer alan kurucumuz Mustafa Turan sizleri altın yatırımı ve takılar konusunda da yönlendirmektedir. 2013 yılından itibaren Kapalı Çarşı’da yer alan Turan Kuyumculuk ile güvenli kuyum alışverişi yapmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

Her zaman yatırımlarınızı doğru bir tercihle değerlendirerek daha fazla kar elde edebilirsiniz. Almış olduğunuz takıları bile bir yatırım olarak görmek için sizler de Turan Kuyumculuk ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Mustafa Turan Kuyumculuk iletişim numaraları ve online alışveriş imkanları ile tüm ürünlere ulaşabilir ve beğendiğiniz altın ürünlerine güvenle sahip olabilirsiniz.