Blog

Mustafa Turan Kimdir?

Mustafa Turan Kimdir?

Mustafa Turan Kimdir? Kuyumculuk sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Mustafa Turan, Turan Kuyumculuğun sahibidir. Özellikle kuyum sektörü içerisinde her zaman yenilikçi hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Takı, aksesuar çeşitliliği yanı sıra altın ve değerli taşlar ile hazırlanmış modern ürünleri sunmaktadır. Özellikle altının her zaman en iyi ve en güvenli yatırım aracı olduğu üzerinde durmaktadır.

Turan Kuyumculuk – Mustafa Turan

Bursalı olan Mustafa Turan 1984 doğumludur. Kuyumculuk mesleğine çok küçük yaşta çıraklık ile başlayan Mustafa Turan şu an sektöre yön veren isimler arasında yer almaktadır. Kuyumculuk mesleğinin oldukça önemli olduğunu her zaman belirten Mustafa Turan sektör için de pek çok kişiyi yetiştirmektedir.

Yaklaşık olarak 20 yıldır kuyumculuk sektörü içerisinde yer almaktadır. Mesleğini severek icra etmesinin sonucu olarak da her zaman kaliteli işleri ortaya çıkartmaktadır. Hayal ettiğiniz tüm altın ve değerli madenlerden üretilen ürünlerin tasarımı Turan Kuyumculuk mağazamızda üretilebilmektedir.

En özel anlarınızı taçlandıracağınız ürünler için sizler de dilediğiniz zaman Turan Kuyumculuk mağazamızı tercih edebilirsiniz.

 

Bursa Kuyumcular Çarşısı içerisinde hizmet vermeye devam eden Turan Kuyumculuk Mustafa Turan önderliğinde hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Mesleğinde güler yüzlü hizmeti esas alarak çalışmalarına devam eden Mustafa Turan aynı zamanda modern ve klasik tasarımları da birleştirmektedir.

 

İşine her zaman önem veren ve her geçen gün sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen Mustafa Turan sosyal medya üzerinden de müşterilerine hizmet vermektedir. Online site, sosyal medya veya Kapalı çarşı içerisindeki Turan Kuyumculuk mağazası üzerinden güvenle alışveriş yapabilme deneyimi sunmaktadır.

Güler Yüzlü Hizmet Garantisi

Mustafa Turan özellikle alım satım sırasına müşterilerinin taleplerini de göz önünde tutmaktadır. Online alışverişlerde müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulması sayesinde işini hassasiyet ile yaptığını da kanıtlamaktadır. Turan Kuyumculuk bünyesinde her bütçeye ve her tarza hitap eden onlarca farklı ürün çeşidi bulunmaktadır.

Üstelik Mustafa Turan aracılığı ile sadece size özel ve sizi yansıtan altın takı modellerini de yaptırabilme avantajına sahip olabilirsiniz. Bir kuyumculuk hizmetinden daha fazlasına sahip olmak için Turan Kuyumculuğu tercih edebilirsiniz.