Blog

Altın Bilezik Modelleri

Altın Bilezik Modelleri hem takı hem de yatırım amaçlı olarak kullanılan altın bilezik modelleri birbirinden farklı tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Bilindiği üzere yatırım amaçlı olarak tercih edilen altın bilezik modellerinde genellikle işçiliği oldukça düşük olan modeller tercih edilmektedir. Bunun da en önemli nedeni satmak istediğiniz altın bilezik modelinden fazla bir ücret kaybı yaşanmaması içindir. Sizler de dilediğiniz altın bilezik modelini ister günlük kulanım için ziynet eşyası olarak isterseniz de yatırım amaçlı olarak tercih edebilirsiniz.

Altın Bilezik Modelleri Nelerdir?

22 Ayar Burma Bilezik

En çok tercih edilen altın bilezik modellerinden biri olan 22 ayar burma bilezik modelini hem yatırım amaçlı olarak hem de takı olarak tercih edebilirsiniz. İstediğiniz ayarda sahip olabileceğiniz burma bilezik modeli satış sırasında da değerini koruyan bir altın bilezik modelidir.

Baget Taşlı Kelepçe Altın Bilezik

Son dönemlerde her takı ve aksesuarda olduğu gibi altın bilezik modellerinde de yeni ve modern tasarımlar sunulmaktadır. Baget taşlar ile süslenmiş olan kelepçeli formu ile oldukça konforlu bir kullanım sunan altın bilezik modelini özel anlarınızı taçlandırmak için tercih edebilirsiniz. Dilerseniz 14 ayar dilerseniz de 22 ayar şeklinde tercih edebileceğiniz baget taşlı altın bilezik modeli ile kombinlerinize ışıltı kazandırabilirsiniz.

Yaprak Desenli Kelepçe Altın Bilezik

8 ayar ve 14 ayar şeklinde tercih edebileceğiniz yaprak desenli kelepçe altın bilezik modeli işçiliği oldukça fazla olan en gösterişli modellerden biridir. Gösterişli ve bir o kadar da zarif bir altın bilezik modeli tercih etmek istiyorsanız sizler de seçiminizi yaprak desenli kelepçe altın bilezik modelinden yana yapabilirsiniz.

Baklava Desenli Geniş Altın Bilezik Modeli

Genellikle yatırım amaçlı olarak tercih edilen altın bilezik modellerinden biri olan baklava desenli geniş altın bilezik modeli 22 ayar olarak sunulmaktadır. Düğünlerde de en çok takılan model olarak biline baklava desenli altın bilezik modelinin sade tasarımlı olan çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Altın bilezik kullanmayı sevenler ve günlük hayatlarında da gösterişli modelleri kullanmayı tercih edenler için baklava desenli geniş altın bilezik modeli en ideal seçimlerden biri olacaktır.