Blog

Altın Küpe Modelleri ve Fiyatları

Altın Küpe Modelleri Ve Fiyatları her bütçeye uygun fiyat çeşitliliğine sahiptir. Seçmiş olduğunuz altın küpe modeline göre fiyatlarda değişkenlik görülebilmektedir. Taşlı, sade veya desenli altın küpe modelleri arasından hem tarzınıza hem de bütçenize en uygun küpe modellerini tercih edebilirsiniz. Kendinizi mutlu etmek için güzel ve gösterişli bir hediye tercih etmek istiyorsanız sizler de altın küpe modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Altın Küpe Modelleri Ve Fiyatları

Özgün bir tarza sahip olmak için seçmiş olduğunuz aksesuarlarınız ve takılarınız da büyük bir önem taşımaktadır. Altın küpe modelleri günümüzde modern tasarımları ile her daim tarzıyla ön planda olmak isteyen kadınların en çok tercih ettiği takılardandır. Dilediğiniz modeli tercih ederek isterseniz günlük kullanım için isterseniz de özel günlerinizde bir yıldız gibi parlayabilirsiniz.

Her zevke hitap edecek binlerce farklı altın küpe modeli bulunmaktadır. En çok tercih edilen altın küpe modellerini sizler için sıraladık:

Tektaşlı Altın Küpe Modeli

Zarafetin bir simgesi olarak tercih edebileceğiniz tek taşlı altın küpe modelini şık bir gece kıyafeti ile bütünleyebileceğiniz gibi günlük kombinleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Kelebek Motifli Altın Küpe Modeli

Daha çok gençlerin günlük kombinleri için tercih ettiği kelebek motifli altın küpe modeli markaya ve üzerindeki değerli taşlara göre değişen fiyat aralıklarına sahiptir.

Harfli Altın Küpe Modelleri

Daha modern ve gösterişli bir takı seçmek için sizler de harfli altın küpe modellerini kullanabilirsiniz. Harfli altın küpe modelleri içerisinden taşlı ve özel olarak tasarlanmış modeller de son dönemlerin en çok tercih edilen altın küpe modelleri arasında yer almaktadır.

Yonca Yapraklı Altın Küpe Modeli

Şanslı bir gün geçirmek için sizler de yonca yapraklı altın küpe modeli ile şık ve zarif bir takı seçimi yapabilirsiniz. Dilerseniz sade bir yonca küpe modelini dilerseniz de değerli taşlar ile süslenmiş dört yapraklı yonca küpe modelini seçebilirsiniz.

Renkli Taşlı Altın Küpe Modeli

Değerli taşların enerjisi ile göz kamaştıran bir stil oluşturmak için sizler de seçiminizi renkli taşlı altın küpe modellerinden yana yapabilirsiniz.