Blog

Altın Yüzük Modelleri

Altın Yüzük Modelleri hem özel günleriniz için hem de günlük kullanım için tercih edebileceğiniz en doğru aksesuar seçimlerinden biridir. Genellikle altın yüzük modelleri, nişan ve evlilik için daha sık tercih edilmektedir. Ancak günümüzde günlük kombileriniz içerisinde de kullanabileceğiniz ve modern tasarımlı altın yüzük modelleri ile istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Zevkinize uygun altın yüzük modelleri arasından seçiminizi yaparak hem oldukça şık hem de oldukça gösterişli bir stil oluşturabilirsiniz. Altın yüzük denildiğinde akla her zaman abartılı ve gösterişli modeller gelmektedir. Günümüzde artık beyaz ve pembe altın renkleri de günlük kullanım için tercih edilen altın yüzük modelleri içerisinde sıklıkla tercih edilmektedir. Sizler de özel günlerinizde veya günlük olarak kullanmak isteyeceğiniz yüzükler için altın yüzük modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Altın Yüzük Modelleri

Hem erkeklerin hem de kadınların en çok kullandığı takılardan biri olan yüzük modelleri artık modern altın yüzük tasarımları ile oldukça göz kamaştırıyor. Taşlı, sade veya figürlü yüzük modelleri arasından sizler de kendinizi ve stilinizi yansıtabileceğiniz bir yüzük modelini tercih edebilirsiniz.

Taşlı Altın Yüzük Modelleri

Kadınların en sık tercih ettiği yüzük modellerinden biri olan taşlı altın yüzük modelleri seçmiş olduğunuz yüzüğe göre de farklı fiyatlara sahip olabilmektedir. Evlilik veya nişan gibi özel anlarınız için beş taş veya tek taşlı altın yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım için de oldukça zarif ve desenleri taşlar ile bezenmiş olan altın yüzük modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Siyah Taşlı Altın Yüzük Modeli

Biraz daha farklılık kazanmak ve dikkat çekici ve zarif bir yüzük modeli tercih etmek için siyah taşlı altın yüzük modelini tercih edebilirsiniz. 14 ayar altından yapılan ve siyah değerli taşlar ile kendini bir adım öne taşıyacak olan yüzük modelini günlük kombinlerinizde veya ofis stiliniz içerisinde de tercih edebilirsiniz.

Kalp Motifli Altın Yüzük Modeli

Sevgililer günü veya anneler günü için en çok tercih edilen yüzük modellerinden biri olan taşlı kalp motifli altın yüzük modeli ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.