Blog

Altın Kolye Üzerine İsim Yazma

Altın Kolye Üzerine İsim Yazma son dönemlerin en çok tercih edilen trendlerinden biri. Sizler de sevdiklerinizin isimlerini veya kendi isminizi kullanmakta olduğunuz aksesuarların üzerinde taşımak istiyorsanız altın kolye üzerine isim yazma ile farklı bir tarza sahip olabilirsiniz. İsimli altın kolye almak yerine dilerseniz beğendiğiniz bir kolyenin üzerine şık bir şekilde sevdiklerinizin ismini yazdırabilirsiniz. En özel anlarınızı daha da anlamlı bir hale getirecek olan altın kolye üzerine isim yazma için tercih edeceğiniz kolyeler ile sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz.

Birbirinden Şık İsim Yazılan Kolye Modelleri

Hem oldukça sade hem de gösterişli bir kolye modeli tercih etmek istiyorsanız sizler de tercihinizi altın kolye üzerine isim yazdırabileceğiniz kolye modellerinden yana yapabilirsiniz. Birbirinden güzel ve onlarca farklı tasarım arasından seçim yapabileceğiniz isimli kolye modelleri ile stilinizi daha kolay bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Dilerseniz sade dilerseniz de ışıltısı ile göz kamaştıran değerli taşlar ile hazırlanmış olan kolye modelleri üzerine isim yazdırabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz altın kolye modelini biraz daha kişiselleştirmek ve daha da anlamlı kılmak için aldığınız kolye ucunun üzerine dilediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. İsim yazdırmak için tercih edebileceğiniz kolyelerin çok küçük olmamasına dikkat etmenizde yarar olacaktır. Ayrıca yazdıracağınız ismin daha fazla ön plana çıkabilmesi için de yine daha sade bir kolye modelinden yana seçiminizi yapabilirsiniz.

Her Tarza Uygun İsimli Kolye Modelleri

Dilerseniz spor dilerseniz de klasik kombinleriniz ile birlikte kullanabileceğiniz birbirinden farklı isim yazılı kolye modelini tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen altın kolye üzerine isim yazma için kullanılan kolye modelleri arasında melek ve kanat tasarımlı kolye uçları yer almaktadır. Dilerseniz seçtiğiniz kolye ucunun üzerine isim yazdırabilir dilerseniz de sadece isim yazılı olan yine özel tasarımlı kolyeleri seçebilirsiniz.

Altın kolye üzerine isim yazma için tercih edeceğiniz kolyeleri genellikle plaka şeklinde kolye uçları arasından seçebilirsiniz. Yazdıracağınız ismin sığabileceği büyüklükte ve tasarımı ile de göz alıcı bir görünüm sunan modelleri inceleyebilirsiniz.

Daire, altıgen, yıldız veya kalp kolye plakaları altın kolye üzerine isim yazma için en uygun modeller arasında yer almaktadır.