Blog

Altın Yüzük Alyans Fiyatları

Altın Yüzük Alyans Fiyatları tercih edeceğiniz modele göre farklılık gösterebilmektedir. Taşlı veya sade bir alyans modeli tercih edecekseniz fiyatları arasında değişiklikler olabilmektedir. Evlilik yolunda atılan ilk adımlardan biri de çift olarak sizi yansıtan ve birbirinize bağlayan bir alyans seçmektir. Sizler de sevdiğiniz ile birlikte sizin için özel bir anlamı olacak olan altın alyans modeli içerisinde sizleri birbirinden farklı pek çok yüzük çeşidi bekliyor.

Altın Yüzük Alyans Fiyatları

Geçmişten günümüze pek çok farklı alyans modelinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Her çift için birbirinden özel ve gösterişli alyans modelleri arasından sizler de size en uygun altın alyans modelini tercih edebilirsiniz.

Altın alyans seçimlerinizde eğer sadelikten yana iseniz dolgulu alyans modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak biraz daha özel bir altın alyans modeli tercih etmek istiyorum diyorsanız hem kadınlar hem de erkekler için göz alıcı şıklığa sahip olan modelleri inceleyebilirsiniz.

Kare Altın Alyans Modeli

Hem sade hem de farklı bir altın alyans seçimi yapmak isteyenlerin tercihi olan kare alyans modelleri ile şıklığı ve sadeliği bir arada bulabilirsiniz. Kare formda özel olarak tasarlanmış olan altın alyans modellerin içine isim yazdırma şansınız bulunuyor. Ayrıca dilerseniz hem kadın hem de erkek için sade modeli tercih edebilirsiniz. Kadınlar için kare altın alyans modelinin üzerine değerli taşlar da ilave edilebilmektedir.

Taşlı Altın Alyans Modelleri

Çiftler arasında en çok tercih edilen alyans çeşitlerinden biri olan taşlı altın alyans modelleri ile artık en özgün tasarımlı yüzüklere sahip olabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar için özel olarak tasarlanan altın taşlı alyans modelleri ile birbirinize olan bağlılığınızı bu şık yüzükler ile tamamlayabilirsiniz.

Klasik Altın Alyans Modelleri

Sadelik her zaman alyans modellerinde ön planda olmaktadır. Sizler de çok abartılı olmayan ancak altının şıklığını taşıyacak bir alyans modeli tercih etmek istiyorsanız klasik alyans modellerini seçebilirsiniz.

Hayatınızın hemen her alanında evlendikten sonra sizlere eşlik edecek olan altın yüzük alyans fiyatları arasında seçimini yaparken sürekli kullanacağınız modellerden yana seçim yapmaya özen göstermelisiniz.