Blog

Altın Kolyeler Kaç Para?

Altın Kolyeler Kaç Para?

Altın Kolyeler Kaç Para? Altın kolye modelleri işçiliğe ve kolyenin gramajına göre farklı fiyatlarda olabilmektedir. Birbirinden farklı ayarlarda ve tasarımlarda onlarca altın kolye modeli bulunmaktadır.

Hem erkekler hem de kadınlar arasına oldukça popüler olan altın kolye modelleri için sizler de Turan Kuyumculuk mağazamızı tercih edebilirsiniz. Altın kolyeler tek zincir olabileceği gibi aynı zamanda uç kısmı bulunan tasarımlardan da oluşabilmektedir.

Kişiye özel olarak tasarlanan altın kolyeler ise fiyat olarak tasarıma göre değişebilmektedir. Bununla birlikte söz konusu olan altın kolyeler olduğu zaman fiyatlarına etki eden farklı etkenleri de değerlendirmek gerekmektedir. Altın kolyeler kaç para ve fiyatlar neye göre değişiyor diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Altın Kolye Fiyatları

Altın kolye fiyatları hangi ayarda olduğuna veya kolyedeki işçiliğe göre değişebilmektedir. Ayrıca kolyenin ağrılığı ve kalınlığı dışında üzerinde kişiye özel yapılan dokunuşlar da fiyatların artmasına neden olabilecek etkenlerdendir.

Ancak altın kolye modelleri her zaman yatırım amacı ile de kullanabileceğiniz bir aksesuar olacaktır. Bunun için alacağınız modeli ileride tekrar nakite çevirebileceğinizi de düşünerek buna göre bir modelden yana seçim yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun altın kolye modelleri için Mustafa Turan liderliğindeki kuyumcu mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Altın üzerine özel olarak tercih edilen zümrüt veya pırlanta gibi değerli taşlar kolyenin fiyat olarak daha yüksek miktarlarda olmasına neden olacaktır. Ayrıca gerdanlık tarzı ve daha çok işçiliğin ön planda olduğu modellerde yüksek fiyatlarda sizlere sunulmaktadır.

Tarzınıza ve stilinize uygun kolye modellerini dilediğiniz şekilde kişiye özel bir tasarım haline de getirebilirsiniz. Size uyum sağlayacağınız düşündüğünüz altın kolyelerin aynı zamanda birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz bir yatırım aracı olacağını da unutmamalısınız.

Birbirinden Göz Alıcı Altın Kolye Modelleri

Harf uçlu altın kolye modelleri zamansız ve her zaman en çok tercih edilen modellerdendir. Aynı şekilde küpe ve yüzük gibi aksesuarlarınız ile de uyum içerisinde kullanabileceğiniz modelleri için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğal ve değerli taşlar ile tasarlanmış olan altın kolye modelleri modern tasarımları ile günlük kullanım için de oldukça uygun bir seçim olabilmektedir.