Blog

Kuyumcular Çarşısına Nasıl Gidilir?

Kuyumcular Çarşısına Nasıl Gidilir? İçerisinde toplamda 130 adet dükkan barındıran Bursa kuyumcular çarşısı tarihi bir önem arz etmektedir. Bursa kuyumcular çarşısı içerisinde her bütçeye uygun binlerce değerli takıyı bulabilir ve aynı zamanda döviz işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bursa kuyumcular çarşısı hem Bursa içinde hem de yakın illerde kuyum alışverişi için tercih edilen en güvenli alışveriş merkezlerinden biridir.

Kuyumcular Çarşısına Nasıl Gidilir?

Hem tarihi bir yapı olması gereği ile hem de kuyumcu sektörü açısından en geniş alışveriş ağına sahip olmasından dolayı kesinlikle Bursa kuyumcular çarşısını ziyaret etmelisiniz. Tarihi dokusu ile muhteşem bir forma sahip olan Bursa kuyumcular çarşısı içerisindeki çini süslemeleri de tarihi yapısını tamamlayan en önemli detaylardandır.

Bursa merkezde Osmangazi bölgesinde yer alan kuyumcular çarşısı toplu taşıma araçları ile de kolaylıkla gidebileceğiniz merkezi bir lokasyonda bulunmaktadır.

Bursa Kuyumcular Çarşısı

Altın denildiğinde akla ilk olarak gelen yerlerden biri olan Bursa kuyumcular çarşısı hem merkezi konumu hem de geniş ürün çeşitliliği ile yerli ve yabancı turistlerin de en uğrak yerlerinden biri. Etrafında yer alan cafeler ve çay bahçeleri ile alışverişiniz sırasında dinlenebilme fırsatını da yakalayabileceğiniz Bursa kuyumcular çarşısı sizlere de farklı bir kuyum alışverişi deneyimi sunacak.

İçerisinde yer alan kuyumcu dükkanlarında daha önce hiçbir yerde görmediğiniz özel tasarımlı altın ve diğer değerli takı modellerini bulabilirsiniz. En güncel fiyatlar ile ve güvenli bir kuyum alışverişi yapabilmek için sizler de Bursa kuyumcular çarşısı içerisinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Altın alım ve satımı ile ilgili gün içerisinde pek çok işlemin yapıldığı Bursa kuyumcular çarşısı aynı zamanda döviz işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Bursa merkezde yer alan Bursa kuyumcular çarşısına özel aracınız dışında metro veya toplu taşıma araçları ile de kısa sürede gidebilirsiniz.  Özellikle düğün sezonu inanılmaz bir yoğunluğun yaşandığı Bursa kuyumcular çarşısı içinde en özel tasarımlı altın kolye, yüzük ve bilezik modellerini inceleyebilirsiniz. Kuyum ürünlerinin nabzının attığı yer olarak bilinen Bursa kuyumcular çarşısı içerisinde pırlanta ve diğer değerli takı modellerine de sahip olabilirsiniz.